FOLIE SAMOCHODOWE I OKIENNE

folie

Montujemy folie okienne, głównie folie samochodowe, które oferujemy w atrakcyjnych cenach. Stosujemy folie pochodzące od wiodących światowych producentów takich jak:
folie

System Armorlite i System Sun-Gard/Glass-Gard są to specjalnie opracowane, wolne od zniekształceń folie poliestrowe, montowane na wewnętrzne powierzchnie szklane okien. Wieloletnie wnikliwe badania pozwoliły na wyprodukowanie folii okiennych o parametrach dotąd nie osiągalnych, które w chwili obecnej są standardem naszych systemów.

Trwałość, żywotność, wytrzymałość jak i parametry słoneczne termoizolacyjne gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Pokrywając zwykłą szybę foliami uzyskuje się szybko i niewielkim nakładem środków ochronę osób i mienia, jak i zwiększenie komfortu i oszczędność energii. Dzięki ich dużej różnorodności uzyskuje się szeroki wachlarz możliwości ich wszechstronnego zastosowania i zaspokojenie indywidualnych oczekiwań.

Produkty oferowane przez naszą firmę posiadają wymagane atesty ITB i PZH. W przypadku folii samochodowych firma posiada pozwolenia i atest na montaż wymagany przez policję i stacje diagnostyczne. Wszystkie nasze produkty posiadają trzyletnią gwarancję.